Popularne konto bez dostępu komornika

Bieżące przepisy w naszym kraju jasno nakazują dla komorników zgarnięcie maksymalnie jednej trzeciej wynagrodzenia. Na nieszczęście w wielu sytuacjach słyszy się nadal o przypadkach, gdy komornik wyczyścił w pełni rachunek bankowy dłużnika. Nikt z nas nie może sobie pozwolić na tak ogromne ryzyko.

Jeżeli już więc w najbliższych czasie na nieszczęście spodziewacie się nadzoru komorniczego, to warto należycie zabezpieczyć wasze środki finansowe. Są to przecież pieniądze potrzebne dla was do powszechnego funkcjonowania. Na szczęście w teraźniejszych czasach nie wszystkie banki współpracują ochoczo z komornikami. Warto zatem dowiedzieć się, które banki nie współpracujące z komornikiem są wstanie zapewnić bezpieczeństwo waszego rachunku przynajmniej przez kilka miesięcy.
Oczywiście nie istnieje sposób na wytrzymałe zabezpieczenie waszych środków finansowych przed komornikiem. Bank bez komornika może znacząco opóźnić windykację, jednak nie jest wstanie jej całkowicie usunąć. Warto więc co kilka miesięcy przemienić swój rachunek bankowy i przelać na niego wasze środki finansowe. Pełną listę banków oferujących konto bezpieczne od komornika znajdziecie na internetowej stronie. Oprócz listą banków dowiecie się również przez jaki okres czasu wasze pieniądze na pewno będą bezpieczne w danej instytucji finansowej. Lista ta jest stale aktualizowana przez użytkowników internetu także ukrywających swoje pieniądze przed komornikami, dlatego możecie być w stu procentach pewno zamieszczonych na niej informacji.

Więcej informacji na stronie: konto bez dostepu komornika.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s