Zarządzanie projektami wysokich technologii

Co roku sporo polskich przedsiębiorstw postanawia postarać się o dofinansowanie ze środków unijnych. Na nieszczęście, niemniej jednak oczywiście nie każdy wniosek rozbudowany o dofinansowanie na projekty wysokich technologii zostaje pozytywnie rozpatrzony. Najczęściej spotykanym problemem nie jest zły pomysł, ale niedociągnięcia w napisanym wniosku.

Niestety, niemniej jednak wielu polskich przedsiębiorców nie potrafi napisać wniosku zgodnego z wymogami unijnych biurokratów. Część wniosków jest odrzucana z powodu niewłaściwego umotywowania. Czytając wasz wniosek urzędnik musi z dokładnością ujrzeć, na czym polega wasz pomysł oraz dodatkowo w jaki sposób przekazane pieniądze mogą zwiększyć waszą konkurencyjność na rynku , a ponadto pomóc wam stać się międzynarodowym przedsiębiorstwem.
Napisanie unijnego wniosku nie jest więc łatwe i zdecydowanie przyda wam się pomoc prawdziwych ekspertów. Obecnie w Polsce znajduje się kilka przedsiębiorstw, które zajmują się pomaganiem dla firm o pozyskiwanie funduszy unijnych. Korzystając z pomocy fachowców będziecie mieli stuprocentową gwarancję, że wasz wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, a to jest wszak bardzo ważne. Firmy te od lat zajmują się pisaniem wniosków unijnych, zatem idealnie wiedzą, jak powinien wyglądać napisany wniosek. Biurokracja w Brukseli jest bardzo rozbudowana i na nieszczęście każdy wniosek jest rozpatrywany z najwyższą surowością. Dosłownie najmniejszy błąd może sprawić, że wasz wniosek zostanie w pełni odrzucony i nie otrzymanie potrzebnych środków finansowych na wdrożenie innowacyjnego systemu do waszego przedsiębiorstwa.

Zobacz także: dotacje na innowacje.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s