Oświetlenie mieszkań

Jesteś częstym bywalcem klubów dyskotekowych? A ma możliwość parokrotnie urządzałeś przyjęcia we własnym domu? By zrobić dobrą prywatkę, należy zadbać o odpowiednią muzykę, przekąski i napoje oraz wystrój. Odnosząc się do ostatniej kwestii, należy zwrócić uwagę na ozdoby tudzież oświetlenie.

Jak dobrać to właściwe? Najpopularniejszym ze sposobów oświetleń są tak zwane mirror balls.
Czym one tak właściwie są? W polskim tłumaczeniu – kule lustrzane. Ichniejszym najważniejszą funkcją, tak jak lustra, jest odbijanie światła. Świecąca kula lustrzana rozświetli pomieszczenie w którym planujesz imprezę. Diody led umiejscowione są pod silnikiem i oświetlają kulę uzyskując świetny efekt refleksów światła. Kule najczęściej zawieszane są na suficie albo ścianie, skąd mają najlepszą lokalizację, by rozprzestrzenić światło na jak największej powierzchni.
Bywa i tak, że są to kule stojące, stawiane w wielu sytuacjach na podwyższeniach. Rozmiary takich mirror balls bywają różnorakie. Mogą się trafić tak zwane mini kule dyskotekowe o średnicy wynoszącej mniej więcej 10 centymetrów, ale też należy wiedzieć, że największa na świecie kula dyskotekowa ma średnicę 10,33 metrów. Widać zatem różnorodność w rozmiarach tego typu urządzeń.
W zestawach z mirror balls bywają w wielu wypadkach kolorowe filtry, które mogą nadawać rozmaite barwy rozprzestrzenianemu światłu. Daje to rewelacyjny i wyjątkowy efekt. Takie filtry można też dokupić do swojej kuli osobno. Jest to także bardzo bardzo fajny gadżet wprowadzający szczególną atmosferę w Twojej sypialni czy pokoju zabaw.

Więcej: lampy Anglepoise.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s